Aktualności

Zapraszamy do aktywnego śledzenia naszego działu z najnowszymi informacjami oraz poradami.

Prawidłowa pozycja za kierownicą jest kluczowym elementem zarówno dla komfortu jazdy, jak i dla bezpieczeństwa. Nie można jej bagatelizować ani lekceważyć, gdyż ma ona bezpośredni wpływ na nasze doświadczenia na drodze.

Kurs na prawo jazdy dla wielu osób jest stresującym wydarzeniem. Czasem bywa tak, że przez stres nie uda się nam zdać egzaminu za pierwszym razem. Przystępując do egzaminu zastanawiamy się, jaki się nam trafi egzaminator, bo np. krążą legendy, że u tego egzaminatora ciężko zdać za pierwszym razem, a jak jest naprawdę?

Jeżeli po zdaniu egzaminu na prawo jazdy nie czujesz się pewnie za kierownicą, warto pomyśleć o zapisaniu się na jazdy doszkalające w szkole jazdy w Krakowie. Dzięki dodatkowym jazdom opanujesz niezbędne umiejętności i poczujesz się pewnie za kierownicą.

Zawracanie na skrzyżowaniu jest dozwolone tylko w określonych sytuacjach. Jeśli mamy wątpliwości, kiedy możemy zawrócić na skrzyżowaniu, warto odświeżyć przepisy ruchu drogowego. Unikniemy w ten sposób błędów, gdy sygnalizacja na skrzyżowaniu będzie niejasna.

Rok 2022 przyniósł dla kierowców dużo zmian w przepisach m.in. nowy taryfikator mandatów. Czy w 2023 roku skala tych zmian będzie podobna? Sprawdźmy, które przepisy już obowiązują, a na które jeszcze poczekamy.

Pierwszą rzeczą, od której powinieneś zacząć to wybór instruktora i szkoły, w której chcesz odbyć naukę jazdy w Krakowie. Popytaj znajomych gdzie robili prawo jazdy, popatrz na oceny szkół w internecie — szczególnie te bezstronne i aktualne np. w przeglądarce Google.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności