Prawo jazdy kat B Kraków

Dlaczego warto zrobić prawo jazdy
w naszej szkole?

  • Jesteśmy skuteczną szkołą jazdy w Krakowie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie w Google oraz na Fb.
  • Oferujemy bezstresową naukę jazdy i skuteczne nauczanie.
  • Możesz nas przetestować - Kup 2 godziny jazdy, jeśli po ich zakończeniu będziesz niezadowolony to zapłacisz tylko za 1 godzinę!!!. Więcej szczegółów pod linkiem: "Jazdy doszkalające".
  • Decydując się na prawo jazdy kat B Kraków w szkole  "Robimy Prawko", zdasz egzamin, jak również unikniesz niebezpiecznych sytuacji, które mogą cię spotkać na drodze.
  • Uczymy przede wszystkim myślenia za kierownicą.
  • Prawo jazdy kat B Kraków w naszej szkole, to dobry wybór. Przekonaj się. 
Prawo jazdy kat B Kraków - wysoka zdawalność

Kompleksowe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy

Bestresowa i efektywna nauka na prawo jazdy kat B

Jako kursant w naszej szkole jazdy Kraków, zapewniamy Ci komfortowe warunki nauki. Naszym celem jest zapewnienie, aby przyswajanie wiedzy i szkolenie technik jazdy odbywały się w sposób bezstresowy i efektywny. Kurs na prawo jazdy Kraków kategorii B obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, podczas których poznajesz zasady ruchu drogowego, jak i lekcje praktyczne, gdzie uczysz się samodzielnej jazdy pod okiem doświadczonego instruktora.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych lekcji lub chcesz dodatkowo się przygotować, oferujemy dodatkowe jazdy naszym kursantom w atrakcyjnych cenach. Nasz zespół instruktorów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci zdobyć niezbędne umiejętności i pewność siebie za kierownicą.

Dlatego jeśli szukasz profesjonalnej szkoły jazdy w Krakowie, która zapewni Ci kompleksowe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, to nasza szkoła jest miejscem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją przygodę za kierownicą!

Zapisz się na kurs prawo jazdy qxio-ios-arrow-thin-right

Skrzynia manulana Hyundai i20 bądź automatyczna

prawo jazdy kat B Kraków - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jeśli planujesz rozpocząć kurs prawo jazdy kat B w Krakowie, musisz pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Po pierwsze, zapisy na kurs można dokonać nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiemnastymi urodzinami. Jeśli jesteś zainteresowany nauką jazdy szkole "Robimy Prawko", możesz skorzystać z formularza kontaktowego lub po prostu odwiedzić nas osobiście.

Aby móc przystąpić do kursu na prawo jazdy, konieczne jest posiadanie pisemnej zgody rodziców, jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat. Oprócz tego musisz zabrać ze sobą dokument tożsamości, pierwszą wpłatę za kurs w wysokości 500 zł lub całą sumę oraz PKK, czyli Profil Kandydata na Kierowcę. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z nauką jazdy i zdobyciem upragnionego prawa jazdy kat. B.

Nie zwlekaj z decyzją i już teraz zapisz się na kurs prawo jazdy kat B w Krakowie, aby szybko rozpocząć swoją przygodę za kierownicą!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę jazdy w Krakowie?

100% zadowolenia

Najwyższa możliwa średnia ocen w niezależnych rankingach.

Raty 0 %

Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Twoich możliwości finansowych.

Materiały szkoleniowe

W cenie kursu aplikacja z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych.

Przyjazna atmosfera

Rozumiemy, że jeszcze nie umiesz jeździć, szkolimy bezstresowo.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

1 *
Średnia ocenia w Google.
Najwyższa możliwa.
1 %
Oceny bardzo dobry w prawojazdy360.pl Najwyższa możliwa.
0 .0
Ocena na FB
Najwyższa możliwa.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności