KURS PRAWO JAZDY KRAKÓW

Jesteśmy skuteczną szkołą jazdy w Krakowie. Oferujemy bezstresowe szkolenie.

Robimy Prawko spółka z oo

Prawo jazdy Kraków kat. B

Zajęcia teoretyczne prowadzimy w formule online lub stacjonarnie w samym centrum Krakowa. Każdy kursant otrzymuje materiały do nauki teorii oraz testów w postaci aplikacji z AKTUALNĄ bazą pytań identycznych jak na egzaminie państwowym.

Dodatkowo klient otrzymuje dostęp PREMIUM do stworzonych przez nas materiałów szkoleniowych, które w wersji STANDARD publikujemy w mediach społecznościowych.

Zajęcia praktyczne realizujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-20, każdorazowo indywidualnie umawiamy się z kursantem starając się dostosować do jego możliwości czasowych. 

Kurs prawo jazdy Kraków

Kurs prawo jazdy Kraków Robimy Prawko spółka z oo - Szkolimy na samochodach Hyundai i20 identycznych jak w ośrodkach egzaminacyjnych w Krakowie oraz Oplem Corsą z automatyczną skrzynią biegów, którą możemy podstawić na egzamin państwowy. Tym samym pojazdem się uczysz i tym samym zdajesz.
Jazdy realizujemy na trasach egzaminacyjnych. Uczymy myślenia za kierownicą. Szkolenia w naszej firmie prowadzone są w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy kategorii B w Krakowie należy posiadać:

  • Aktualne orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do rozpoczęcia kursu. 
  • Zdjęcie (takie jak do dowodu).
  • Zgodę rodzica dla osób niżej 18 lat.

Na podstawie wyżej wymienionych wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę (PKK).
Profil PKK mogą wyrobić jedynie osoby mające 17 lat i 9 miesięcy oraz oświadczające, że przebywają na terytorium Rzeczypospolitej. Polskiej co najmniej przez 185 dni w każdym roku kalendarzowym — dotyczy obcokrajowców.

Kategoria prawa jazdy B prawa daje uprawnienia:

  • Prowadzenia pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla.
  • Prowadzenia pojazdów złożonych z pojazdu oraz z przyczepy lekkiej.
  • Jazdy motorowerem oraz czterokołowcem.

Kurs prawo jazdy Kraków w naszej szkole to dobry wybór. Sprawdź opinie od zadowolonych Klientów, a jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami. 

Jak wygląda przebieg kursu na prawo jazdy

Badania lekarskie
Rejestracja w urzędzie
Zajęcia teoretyczne
Zajęcia praktyczne
Egzamin wewnętrzny
Egzamin w WORD

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności